suiteoir táthú feadán píopa rothlach cothrománach
Toisí an tSuiteora

Cur síos
- Tá an suíomh seo in ann rothlú ±180° a bhaint amach, atá oiriúnach do phíosaí oibre feadán nó píopa a bhfuil táthú ciorclach nó táthú iltaobhach ag teastáil uathu.
- Is féidir méid an bhoird oibre agus ualach an ais a shaincheapadh.
- Is féidir é a oiriúnú do bhrandaí eile robot cosúil le Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (ní mór do chustaiméirí líníocht mhótair a thairiscint, ansin fágaimid an poll suiteála bunaithe ar líníocht an mhótair)
Trastomhas an tSuiteora
| Samhail | JHY4030D-080 |
| Voltas Ionchuir Rátáilte | Aonchéim 220V, 50/60HZ |
| Calraí Inslithe Mótair | F |
| Tábla Oibre | Trastomhas 800mm (is féidir é a shaincheapadh) |
| Meáchan | Thart ar 400kg |
| Ualach Uasta | Ualach Aiseach ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (is féidir >1000kg a shaincheapadh) |
| In-athdhéantacht | ±0.1mm |
| Seasamh Stop | Aon Seasamh |
Feidhmchlár
Páirteanna gluaisteán, páirteanna rothair, páirteanna gluaisteán, troscán cruach, fuinneamh nua, struchtúr cruach, innealra tógála, trealamh aclaíochta, srl.
Cén fáth a bhfuil suiteoir táthú de dhíth ort?
1. Iarracht Laghdaithe
Is é an príomhbhuntáiste is féidir leat a fháil ná laghdú ar an iarracht. Ní gá do d'oibrí bogadh timpeall. Is féidir leat timpeallacht monarchan shábháilte agus ordúil a fháil.
2. Cáilíocht táthú feabhsaithe
Tá nasc láidir idir úsáid suiteoirí táthúcháin agus táthú ar chaighdeán níos fearr.
Ceisteanna Coitianta
1.Q: Conas is féidir leat do psititioners táthú a roghnú?
A: Inis dúinn meáchan agus toisí do phíosa oibre agus taispeáin dúinn na grianghraif dá shuíomh táthúcháin, ansin molfaimid an suíomh táthúcháin oiriúnach duit.
2.Q: An féidir liom do shuíomhoir a úsáid do mo róbat fanuc?
A: Sea. Ach ní mór duit féin an mótar a thairiscint agus a shuiteáil.







