Suiteoir servo ualaigh throm 2 ais
Toisí an tSuiteora

Cur síos
- Conas a ghluaiseann an suiteoir L 2 ais seo?
Is féidir le 1 ais rothlú 360° go cothrománach, is féidir leis an 1 ais eile smeach 360° ar chlé agus ar dheis
De ghnáth, is éard atá i suíomh táthúcháin ná meicníocht sleamhnáin agus meicníocht láimhdeachais an tábla oibre, rud a ligeann don phíosa oibre atá socraithe ar an tábla oibre fanacht san uillinn táthúcháin nó fheistiúcháin atá ag teastáil trí ardú, láimhdeachas agus sleamhnú an tábla oibre.
- Conas a oibríonn an suíomhoir?
Is iad na sraith suíomhóirí táthúcháin cineál dumpála taobh, cineál rothlaithe ceann agus eireabaill, cineál rothlaithe ardaithe ceann agus eireabaill, cineál claonta ceann agus eireabaill agus cineál rothlaithe dúbailte, srl.
Is féidir é a mheaitseáil le ionramhálaí táthúcháin chun meaisín táthúcháin speisialta uathoibríoch a fhoirmiú, agus is féidir é a mheaitseáil freisin le trealamh imeallach róbait agus róbat chun uathoibriú táthúcháin a bhaint amach. Agus is féidir linn suíomh táthúcháin saincheaptha a dhéanamh de réir riachtanais éagsúla oibre agus teicneolaíochta na gcliant.
Trastomhas an tSuiteora
| Samhail | JHY4030L-080 |
| Voltas Ionchuir Rátáilte | Aonchéim 220V, 50/60HZ |
| Rang Inslithe Mótair | F |
| Caschlár | Trastomhas 800mm (is féidir é a shaincheapadh) |
| Meáchan | Thart ar 400kg |
| Ualach Uasta | Ualach Aiseach ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (is féidir >1000kg a shaincheapadh) |
| In-athdhéantacht | ±0.1mm |
| Seasamh Stop | Aon Seasamh |
Feidhmchlár
Páirteanna gluaisteán, páirteanna rothair, páirteanna gluaisteán, troscán cruach, fuinneamh nua, struchtúr cruach, innealra tógála, trealamh aclaíochta, srl.
Príomhtháirgí ár suíomh táthú
Suíomh táthú cineál rothlaithe ceann-eireaball 1 ais
Suíomh táthú rothlaithe ingearach ceann-stoc 1 ais
Suíomh táthú rothlach cothrománach 1 ais
Suiteoir táthú cineál P 2 ais
Suiteoir táthú cineál U 2 ais
Suiteoir táthú cineál L 2 ais
Suíomh táthú cothrománach 3 ais
Suiteoir táthú smeach suas-síos 3 ais
Pacáiste: Cásanna adhmaid
Am seachadta: 40 lá tar éis réamhíocaíocht a fháil
Ceisteanna Coitianta
1.Q: an féidir le do shuíomh oibriú le mo róbat Fanuc?
A: Tá
2. An féidir le do shuíomhoir bogadh i sioncrón le mo róbat ABB?
A: Sea, níl le déanamh ach an mótar den bhranda céanna a shuiteáil agus atá ag do róbat ar an suíomh.
3.Q: Conas a rialaítear an suíomh?
A: Nuair a úsáideann tú róbat JHY, is féidir é a rialú lenár gcóras rialaithe róbat; nuair a úsáideann tú róbat branda eile, is féidir linn an suíomh a fheistiú le caibinéad PLC chun oibriú le do róbat.






