Suíomh táthú ardchruinnis le servo mótair
Toisí an tSuiteora

Cur síos
SUÍOMHÓIR SEIRBHÍ 2 AIS
- Suiteoirí do chórais róbat táthúcháin
Is féidir ais amháin a rothlú go cothrománach agus is féidir an ais eile a chasadh suas agus síos le haghaidh táthú il-uillinne ar phíosaí oibre casta
- Úsáideann an suiteoir an gléas tiomána céanna leis an róbat agus tá sé ar fáil le luas ard, cruinneas ard, agus ualach ard
- Soláthraíonn sé cáilíocht táthú níos airde
- Is féidir corp dlúth a bhaint amach le móimint incheadaithe feabhsaithe, táimhe agus acmhainn ualaigh
Is féidir é a oiriúnú do bhrandaí eile robot cosúil le Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (Ní mór do chustaiméirí líníocht mhótair a thairiscint, ansin fágaimid an poll suiteála bunaithe ar an líníocht mhótair)
Tá comh-aireachta PLC roghnach.
Trastomhas an tSuiteora
| Samhail | JHY4030P-080 |
| Voltas Ionchuir Rátáilte | Aonchéim 220V, 50/60HZ |
| Rang Inslithe Mótair | F |
| Tábla Oibre | Trastomhas 800mm (is féidir é a shaincheapadh) |
| Meáchan | Thart ar 400kg |
| Ualach Uasta | Ualach Aiseach ≤300kg / ≤500kg (is féidir >500kg a shaincheapadh) |
| In-athdhéantacht | ±0.1mm |
| Seasamh Stop | Aon Seasamh |
Pacáiste: Cásanna adhmaid
Am seachadta: 40 lá tar éis réamhíocaíocht a fháil
Ceisteanna Coitianta
1.Q: An féidir liom do shuíomhoir a úsáid do mo róbat fanuc/abb/kuka/yaskawa?
A: Sea. Ach ní mór duit féin an mótar a thairiscint agus a shuiteáil.
2.Q: An féidir le do shuíomh bogadh i sioncrón le do róbat?
A: Tá.






