Suíomh táthú laghdaitheora RV ardchruinnis

Cur síos
● Tá an suíomh táthúcháin comhdhéanta d'aonad rothlaithe tábla oibre, aonad droma agus córas rialaithe leictreachais.
● Is féidir gluaiseacht an tsuímh a rialú go tapa leis an gcnaipe tosaithe agus stad.
● Feidhm síneadh rialaithe nasctha le trealamh eile.
● le buntáistí a bhaineann le toirt dhlúth, cuma mhaith, meáchan éadrom agus oibriú éasca.
● Tá dearadh speisialta de réir phíosa oibre an chustaiméara agus an nós imeachta táthúcháin ar fáil de réir iarratais
Is féidir rothchlár an tsuímhóra a dhéanamh i gcruth cruinn nó sa chruth thuas.
Is féidir méid an chlár rothlach táthúcháin agus ualach an ais a shaincheapadh.
● Is féidir é a oiriúnú do bhrandaí eile robots cosúil le Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (ní mór do chustaiméirí líníocht mhótair a thairiscint, ansin fágaimid an poll suiteála bunaithe ar an líníocht mhótair)
Tá comh-aireachta PLC roghnach.
Trastomhas an tSuiteora
| Samhail | JHY4030U-120 |
| Voltas Ionchuir Rátáilte | Aonchéim 220V, 50/60HZ |
| Rang Inslithe Mótair | F |
| Tábla Oibre | 1200 * 650mm / trastomhas 1200mm (is féidir é a shaincheapadh) |
| Meáchan | Thart ar 400kg |
| Ualach Uasta | Ualach Aiseach ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (is féidir >1000kg a shaincheapadh) |
| In-athdhéantacht | ±0.1mm |
| Seasamh Stop | Aon Seasamh |
Príomhtháirgí ár suíomh táthú
Suíomh táthú cineál rothlaithe ceann-eireaball 1 ais
Suíomh táthú rothlaithe ingearach ceann-stoc 1 ais
Suíomh táthú rothlach cothrománach 1 ais
Suiteoir táthú cineál P 2 ais
Suiteoir táthú cineál U 2 ais
Suiteoir táthú cineál L 2 ais
Suíomh táthú cothrománach 3 ais
Suiteoir táthú smeach suas-síos 3 ais
Pacáiste: Cásanna adhmaid
Am seachadta: 40 lá tar éis réamhíocaíocht a fháil
Ceisteanna Coitianta
C: An cuideachta thrádála nó monaróir muid?
A: Is monaróir muid le níos mó ná 10 mbliana de thaithí.
C: An bhfuil do róbataic táthúcháin féin agat?
A: Sea. Táimid ag monaróir róbataic táthúcháin chomh maith.
C: Cá bhfuil do mhonarcha suite? Conas is féidir liom cuairt a thabhairt ann?
A: Tá ár monarcha lonnaithe i gcathair Wuxi sa tSín.
C: Conas is féidir leat cáilíocht an táirge a ráthú?
A: Tá córas rialaithe cáilíochta dian againn sa phróiseas táirgthe agus cuirimid fáilte roimh chliaint teacht chun cuairt a thabhairt orainn chun cáilíocht an táirge a sheiceáil roimh an seachadadh.
C: Cé chomh fada is atá an tréimhse bharántais?
A: Bliain amháin.






