cill róbat táthúcháin le pisitioner agus ráille sleamhnáin siúil
Cur síos
De ghnáth, is é 2000mm an fad is faide do lámh róbait táthúcháin. Nuair a bhíonn an saotharphíosa rómhór le róbat 2000mm a úsáid, ansin cuidíonn an ráille talún gluaisteach le fad gluaiseachta an róbait a shíneadh. Is féidir caibinéad rialaithe, foinse cumhachta táthúcháin agus trealamh eile a dhearadh ina sheasamh ar an ráille freisin.
Ar an láimh eile, cuidíonn suíomh ceann-eireaball 1-ais leis an bpíosa oibre fada a shealbhú agus a rothlú chun táthú tosaigh agus cúil a bhaint amach.
Paraiméadar teicniúil an shuímh
| Samhail | JHY4030A-180 / JHY4030A-250 |
| Voltas Ionchuir Rátáilte | Aonchéim 220V, 50/60HZ |
| Calraí Inslithe Mótair | F |
| Tábla Oibre | 1800X800mm / 2500X800mm (is féidir é a shaincheapadh) |
| Meáchan | Thart ar 600kg/Thart ar 800kg |
| Ualach Uasta | Ualach Aiseach ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (is féidir >1000kg a shaincheapadh) |
| In-athdhéantacht | ±0.1mm |
| Seasamh Stop | Aon Seasamh |
Paraiméadar teicniúil iarnróid ag gluaiseacht
| Samhail | JHY6030A/ 6050A/ 6100A |
| Voltas Ionchuir Rátáilte | Aonchéim 220V, 50/60HZ |
| Calraí Inslithe Mótair | F |
| Tábla Oibre | 500X500mm (is féidir é a shaincheapadh) |
| Meáchan | Thart ar 450kg |
| Ualach Uasta | Ualach Aiseach ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (is féidir >1000kg a shaincheapadh) |
| In-athdhéantacht | ±0.1mm |
| Seasamh Stop | Aon Seasamh |
Pacáiste: Cásanna adhmaid
Am seachadta: 40 lá tar éis réamhíocaíocht a fháil
Ceisteanna Coitianta
C: An gá dom suiteoir a cheannach freisin chun meaitseáil leis an róbat táthúcháin?
Freagra: Braitheann sé sin ar chastacht do phíosaí oibre. Más casta do phíosa oibre, ansin ní mór duit suiteoir a cheannach a oireann don róbat táthúcháin.
C: Cén fhaisnéis ba chóir dom a sholáthar ionas gur féidir leat róbat oiriúnach a mholadh dom?
Freagra: Cuir líníochtaí mionsonraithe den phíosa oibre ar fáil, lena n-áirítear an t-ábhar, an tiús, suíomh an táthú, toisí agus meáchan an phíosa oibre.
C: An féidir leat seirbhís saincheaptha a sholáthar dár dtáirge?
Freagra: Sea. Cuirfimid réitigh ghairmiúla córais táthúcháin róbataigh ar fáil duit de réir do tháirge sonrach. Ní gá duit ach do líníochtaí táirge mionsonraithe agus do riachtanais táthúcháin a sheoladh chugainn, ansin cuirfimid togra teicniúil saincheaptha amach duit.
C: An féidir leat innealtóir a sheoladh chuig ár dtír chun an meaisín a chur ar bun?
Freagra: Sea. Seolfaimid innealtóir chuig do thír chun cabhrú le suiteáil agus coimisiúnú, agus oiliúint. Aon fhadhbanna, is féidir linn seirbhís ar líne a sholáthar freisin.
C: Ba mhaith liom cáilíocht táthú ár dtáirge a fháil amach, cad ba cheart dom a dhéanamh?
Freagra: Is féidir leat do shamplaí a sheoladh chuig ár monarcha le haghaidh tástála táthú. Tar éis tástála táthú, cuirfimid an físeán agus na pictiúir táthú chugat le haghaidh tagartha. Chomh maith leis sin, cuirfimid na samplaí ar ais chugat le haghaidh fíoraithe.












