stáisiún oibre táthú róbatach le haghaidh páirteanna beaga
Paraiméadar teicniúil an shuímh
| Samhail | JHY4010U-050 |
| Voltas Ionchuir Rátáilte | Aonchéim 220V, 50/60HZ |
| Calraí Inslithe Mótair | F |
| Tábla Oibre | Trastomhas 500mm |
| Meáchan | Tagair don mheáchan iarbhír |
| Ualach Uasta | Ualach Aiseach 100kg |
| In-athdhéantacht | ±0.1mm |
| Seasamh Stop | Aon Seasamh |
Comhpháirteanna stáisiún oibre róbat
1. Róbat táthú:
Cineál: Róbat táthú MIG-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
Róbat táthú TIG: BR-1510B, BR-1920B
Róbat táthú léasair: BR-1410G, BR-1610G
2.Positioner
Samhail: JHY4010U-050
Cineál: Suíomhóir 2-ais
3. Foinse cumhachta táthú
Cineál: Foinse cumhachta táthúcháin 350A/500A
4. Tóirse táthú
Cineál: tóirse aerfhuaraithe, tóirse uiscefhuaraithe, tóirse brú-tharraingthe
5. Stáisiún glantacháin tóirse:
Samhail: SC220A
Cineál: Glantóir tóirse táthú aeroibrithe uathoibríoch
Forimeallaigh stáisiún oibre róbat eile
1. Iarnród ag gluaiseacht róbat
Samhail: JHY6050A-030
2. Braiteoir léasair (roghnach)
Feidhm: rianú táthú, suíomh
3. Cuirtín solais sábháilteachta (roghnach)
Fad cosanta: 0.1-2m, 0.1-5m; airde cosanta: 140-3180mm
4. Fál slándála (roghnach)
5. Comh-aireachta PLC (roghnach)
Ábhar táthú
Táthú Cruach Dhosmálta
Táthú Alúmanaim
Táthú Cruach Carbóin
Táthú feadán/píopa/pláta galbhánaithe
Táthú Rolla Fuar
Feidhmchlár
Páirteanna gluaisteán, páirteanna rothair, páirteanna gluaisteán, troscán cruach, fuinneamh nua, struchtúr cruach, innealra tógála, trealamh aclaíochta, srl.
Pacáiste:Cásanna adhmaid
Am seachadta:40 lá tar éis réamhíocaíocht a fháil
Ceisteanna Coitianta
C: Cén fhaisnéis ba chóir dom a sholáthar ionas gur féidir leat róbat oiriúnach a mholadh dom?
Freagra: Cuir líníochtaí mionsonraithe den phíosa oibre ar fáil, lena n-áirítear an t-ábhar, an tiús, suíomh an táthú, toisí agus meáchan an phíosa oibre.
C: An féidir leat seirbhís saincheaptha a sholáthar dár dtáirge?
Freagra: Sea. Cuirfimid réitigh ghairmiúla córais táthúcháin róbataigh ar fáil duit de réir do tháirge sonrach. Ní gá duit ach do líníochtaí táirge mionsonraithe agus do riachtanais táthúcháin a sheoladh chugainn, ansin cuirfimid togra teicniúil saincheaptha amach duit.
C: Cad é an tréimhse bharántais agus an t-am seachadta?
Freagra: Is é 12 mhí an tréimhse bharántais. Agus is é an t-am seachadta laistigh de 30 lá tar éis d’éarlais a fháil.
C: Ba mhaith liom cáilíocht táthú ár dtáirge a fháil amach, cad ba cheart dom a dhéanamh?
Freagra: Is féidir leat do shamplaí a sheoladh chuig ár monarcha le haghaidh tástála táthú. Tar éis tástála táthú, cuirfimid an físeán agus na pictiúir táthú chugat le haghaidh tagartha. Chomh maith leis sin, cuirfimid na samplaí ar ais chugat le haghaidh fíoraithe.












