lámh róbat táthú mig tig le rothlóir 2 ais

Cur síos
Tá sé oiriúnach le haghaidh táthú uathoibríoch, táthú seam agus táthú treáite páirteanna móra miotail leatháin éagsúla agus páirteanna casta.
Tá deimhniú paitinne Oifig Maoine Intleachtúla na Síne, agus deimhniú CE onnmhairithe, rite ag an róbataic.
Is féidir méid an ualaigh agus an chláir rothlacha den suíomhóir 2-ais a shaincheapadh.
De ghnáth, cumraíonn an stáisiún táthúcháin róbat seo trealamh simplí le leagan amach solúbtha. Is féidir leat leagan amach an stáisiúin a athrú de réir an cháis ar an talamh. Áirítear leis an trealamh imeallach is féidir leat a roghnú: stáisiún tóirse glan, suíomh rothlach, córas rianaithe léasair, bosca rialaithe cianda, etc. Is féidir linn oiliúint teicneolaíochta saor in aisce a thairiscint.
Paraiméadar teicniúil an shuímh
| Samhail | JHY4050L-080 |
| Voltas Ionchuir Rátáilte | Aonchéim 220V, 50/60HZ |
| Calraí Inslithe Mótair | F |
| Tábla Oibre | Trastomhas 800mm (is féidir é a shaincheapadh) |
| Meáchan | Thart ar 400kg |
| Ualach Uasta | Ualach Aiseach ≤500kg / ≤1000kg (is féidir >1000kg a shaincheapadh) |
| In-athdhéantacht | ±0.1mm |
| Seasamh Stop | Aon Seasamh |
Ábhar
Táthú Cruach Dhosmálta
Táthú Alúmanaim
Táthú Cruach Carbóin
Táthú feadán/píopa/pláta galbhánaithe
Táthú Rolla Fuar
Feidhmchlár
Páirteanna gluaisteán, páirteanna rothair, páirteanna gluaisteán, troscán cruach, fuinneamh nua, struchtúr cruach, innealra tógála, trealamh aclaíochta, srl.
Pacáiste:Cásanna adhmaid
Am seachadta:40 lá tar éis réamhíocaíocht a fháil
Ceisteanna Coitianta
C: Cén fhaisnéis ba chóir dom a sholáthar ionas gur féidir leat róbat oiriúnach a mholadh dom?
Freagra: Cuir líníochtaí mionsonraithe den phíosa oibre ar fáil, lena n-áirítear an t-ábhar, an tiús, suíomh an táthú, toisí agus meáchan an phíosa oibre.
C: An féidir leat seirbhís saincheaptha a sholáthar dár dtáirge?
Freagra: Sea. Cuirfimid réitigh ghairmiúla córais táthúcháin róbataigh ar fáil duit de réir do tháirge sonrach. Ní gá duit ach do líníochtaí táirge mionsonraithe agus do riachtanais táthúcháin a sheoladh chugainn, ansin cuirfimid togra teicniúil saincheaptha amach duit.
C: An féidir leat roinnt físeáin iarratais a thaispeáint dom?
Freagra: Cinnte. Is féidir leat féachaint ar ár bhfíseáin iarratais go léir ar ár gcainéal Youtube trí chuardach a dhéanamh ar "róbat tionsclaíoch JHY" nó iarr ar ár ndíolacháin iad a sheoladh chugat.
C: Ba mhaith liom cáilíocht táthú ár dtáirge a fháil amach, cad ba cheart dom a dhéanamh?
Freagra: Is féidir leat do shamplaí a sheoladh chuig ár monarcha le haghaidh tástála táthú. Tar éis tástála táthú, cuirfimid an físeán agus na pictiúir táthú chugat le haghaidh tagartha. Chomh maith leis sin, cuirfimid na samplaí ar ais chugat le haghaidh fíoraithe.












