Stáisiún oibre róbataice táthú alúmanaim cruach dhosmálta 6 ais
Cur síos
Is féidir leis an suíomhoir 2 ais rothlú cothrománach agus rothlú smeach ±180° a bhaint amach.
Rialaítear rothlú an tsuiteora leis an gcomh-aireachta rialaithe atá ceangailte faoin gcomh-aireachta rialaithe róbait. Le linn an phróisis táthúcháin, is féidir leis gluaiseachtaí sioncrónacha a bhaint amach idir an róbat agus an suiteoir.
Tá an suíomh seo oiriúnach do phíosaí oibre a gcaithfear a tháthú ag uillinneacha éagsúla agus is féidir é a úsáid le róbónna táthúcháin le haghaidh obair táthúcháin níos solúbtha agus chun éifeachtúlacht agus cáilíocht táthúcháin a fheabhsú.
Paraiméadar teicniúil an shuímh
| Samhail | JHY4030P-080 |
| Voltas Ionchuir Rátáilte | Aonchéim 220V, 50/60HZ |
| Calraí Inslithe Mótair | F |
| Tábla Oibre | Trastomhas 800mm (is féidir é a shaincheapadh) |
| Meáchan | Thart ar 400kg |
| Ualach Uasta | Ualach Íocaíochta Aiseach ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (is féidir >1000kg a shaincheapadh) |
| In-athdhéantacht | ±0.1mm |
| Seasamh Stop | Aon Seasamh |
Comhpháirteanna stáisiún oibre róbat
| Táirge | Cainníocht |
| Róbat táthúcháin 6 ais | 1 tacar |
| Suíomhóir 2 ais | 1 tacar |
| Foinse cumhachta táthú | 1 tacar |
| Tóirse táthú | 1 tacar |
| Bosca rialaithe | 2 phíosa |
| Stáisiún glantacháin tóirse | 1 tacar |
| Iarnród líneach róbat | *m (roghnach) |
| Braiteoir léasair | 1 tacar (roghnach) |
| Cuirtín solais sábháilteachta | 1 tacar (roghnach) |
| Fál sábháilteachta | *m (roghnach) |
Cén fáth a roghnófá sinn?
1. Táimid ar cheann den bhaisc go robot táthú monaróir sa tSín.
2. Ní hamháin gur monaróir robot muid ach déanaimid suíomhanna a tháirgeadh freisin.
3. Níos mó ná 10 mbliana de thaithí i dtionscadail chomhtháite róbatach.
4. Tá córas rialaithe róbat éasca le hoibriú agus cobhsaí le húsáid.
5. Is féidir leis an gcóras rialaithe róbat suas le 12 ais a rialú.
6. Díoltar ár dtáirgí le níos mó ná 30 contae in Oirdheisceart na hÁise, Iarthar na hÁise, san Eoraip, i Meiriceá Thuaidh, i Meiriceá Theas, san Astráil, srl.













